Někdy je celkem fuška přijít s dárkem, který je na míru, chutný a voňavý nebo nevšední. A sami víme, že je někdy těžké vyznat se v nabídce, která se valí ze všech stran.

Proto jsme pro vás vybrali to nejlepší, co můžete letos u nás svým blízkým k Vánocům pořídit. Tak se nechte inspirovat.

ZÁŽITKOVÉ PRAŽENÍ KÁVY

Že se kafe pěstuje na plantáži a pak se praží – to ví každý. Víte ale, co se děje mezi tím? A jak samotné pražení probíhá?

Během zážitkového pražení zákazníky provedeme voňavým světem kávy od historie, pěstování a příběhu MOTMOT až po cestu zrna z plantáže do šálku. Následně společně upražíme kávu a formou cuppingu ochutnáme, jak různé stupně pražení chutnají.

Po celou dobu zážitkového pražení jim bude k dispozici náš barista, který velmi rád připraví kávu na přání, a to v neomezeném množství. Jako dárek si navíc účastníci odnesou domů 150 g právě upražené zrnkové kávy.

TO CHCI DAROVAT!

KURZ PŘÍPRAVY FILTROVANÉ KÁVY

Pošlete na kurz partnerku či kamaráda, ať vám můžou doma či na návštěvě servírovat to nejlepší kafe. Naučí se například:

  • Jaké faktory ovlivňují charakter zrn a jakou roli v tom hraje země původu
  • Jak probíhá extrakce kávy a které faktory nejvíce ovlivňují finální chuť
  • Praktické přípravě frenchpressu, V60 a aeropressu

Na konci kurzu obdrží oficiální certifikát s razítkem MOTMOT a budou mít možnost nákupu potřebného vybavení pro přípravu filtrované kávy doma.

CHCI NĚKOHO NAUČIT FILTROVAT!

VÁNOČNÍ BLEND

Intenzivní, hořké aroma s nádechem ovoce. Chuť oříšků, čokolády a křížal. Nejvoňavější dárek letošních Vánoc. Tak přesně tohle je Vánoční blend, který ochutnali, namíchali a vyladili k dokonalosti náš pražič Petr a headbarista Vašek.

VÁNOČNÍ KÁVOVÝ TROJPACK

Nejvoňavější dárek letošních Vánoc – to chcete! A chce to každý milovník kávy. Například takový, který naši kávu ještě nepil a neví, pro kterou sáhnout. Nebo takový, kterému žlutá káva zachutnala a chce další. Vánoční degustační trojpack je prostě skvělý dárek pro rodinu, kamarády nebo kolegy. Součástí balení je:

  • 150 g Ruby blend: oblíbená směs zákazníků, kteří mají rádi kafe opravdu hořké a silné. Je zemitý a chutná po hořké čokoládě a kakau.
  • 150 g Nicaragua Selva Negra: naše signature káva, kterou si sami dovážíme z plantáže na severu. Chutná po mléčné čokoládě, lískových oříšcích a nugátu.
  • 150 g Vánoční blend: speciální vánoční limitka, která je každý rok jiná, nová a lepší. V té letošní si můžete vychutnat hořkou čokoládu, lískové oříšky a křížaly.
CHCI VĚNOVAT KAFE

NEVYBRALI JSTE SI?

Nevadí! Máme spoustu dalších voňavých dárků. S výběrem toho správného vám pomůže infografika. A pokud si nevíte rady i tak, napište nám. Rádi poradíme 😉

OCHUTNEJTE KÁVY MOTMOT

Ochutnejte naši výběrovou kávu ve třech edicích:

vyzkoušejte výběrovou kávu