Nadační fond Na1lodi vznikl čistě z touhy 3 přátel podpořit děti z dětských domovů. Vykouzlit jim úsměv na tváři a ukázat, že mnohé je možné.

Fond soustředí své síly na zajištění podpory a pomoci dětem a mladým lidem z dětských domovů. V současné době pořádá dětské dny na ranči pro 50 dětí, výlety do ZOO a podobně. Zakladatelé si totiž myslí, že lepší než hračka je zážitek. A my s nimi souhlasíme. 😉

NA1LODI A MOTMOT

Líbí se nám, co nadační fond Na1lodi dělá, proto jsme se rozhodli jej podpořit. Namíchali jsme speciální blend z Brazílie a Nikaraguy v perfektním poměru a 10% z prodeje každého balíčku fondu věnujeme.

Na1lodi blend má chuť oříšků a mléčné čokolády a nabízí příjemnou hořkost. Skvěle se hodí na přípravu espressa, moka konvičky či frenchpressu.

JAK TO VŠECHNO ZAČALO

Přečtěte si o našich kávách, cestování po světě a příběhu MOTMOT… vš

Když se naši bratři v roce 2017 vydali do Nikaraguy, navštívili tam jednu z místních škol. Protože byla škola daleko v pralese, a protože rodiny dětí neoplývají žádným bohatstvím, dovezli naši bratři z Česka plno psacích potřeb, pastelek a papírů pro děti. Jako poděkování děti našim bratrům namalovaly (rozuměj – orazítkovaly papír svýma rukama namočenýma v barvě) několik obrazů. Pokud jste navštívili naši pražírnu před rekonstrukcí, mohli jste jeden z těchto obrazů obdivovat na zdi. 😉

Tato zkušenost byla pro naše bratry velmi silná. Zvláště po návratu do Evropy byl zřejmý ten obrovský kontrast mezi světem kávového pasu a Českem. Proto se naši bratři rozhodli, že chtějí do prostředí a do společnosti vracet, co dostali.

A výsledek můžete vidět sami. 🙂

OCHUTNEJTE NAŠE KÁVY

Ochutnejte kávu z našich 3 edic: Comfort, Modern a Limited, které nabízí širokou škálu chutí a vůní z celého světa.

ochutnejte kávy MOTMOT