Letos jsme pro Vás chtěli připravit originální vánoční dárky. Takové, které navodí kouzelnou atmosféru, vůni Vánoc a úsměv na tváří Vám a vašim blízkým :-).

Vše začalo přípravami už v létě, kdy jsme začali vybírat symbol našich Vánoc. Přáli jsme si hezké a hlavně české Vánoce, proto vyhrál motiv lištiček. Pohádkových, chytrých a rudých lištiček. Její podobu ztvárnila naše kamarádka Luďka, partnerka Pavla Hanince, jednoho ze spolumajitelů. Do digitální podoby ji následně převedl náš letitý kamarád fotograf Radim.

PŘÍBĚH LIŠKY

„Chtěli jsme vymyslet něco originálního a zároveň česko-slovenského. V logu už jedno zvířátko máme, a to našeho ptáčka MOTMOT. A tak nás napadlo přidat k němu další zvíře. Tím se stala liška, která se často objevuje v našich pohádkách, říká Pavel Klein.

Na vánoční nabídce se samozřejmě podílí celý náš tým. Příběh každého balíku začíná u pánského osazenstva naší pražírny. Pánové nosí až 70 kilové pytle s kávou do skladu, kde si je přebírají něžné ruce naší hlavní pražičky Kamily, která z kávy dostává její maximální chuťový potenciál. Pomyslnou vánoční štafetu dál přebírá Michal, který se stará o to, aby byly balíčky s láskou a poctivě zabalené a včas dopravené k zákazníkům. Celý příběh doplňují naši baristé, kteří pravidelně kontrolují kvalitu kávy, obchodní tým, který pečuje o všechny naše zákazníky, a taky kolegové za všemi možnými komunikačními kanály, kteří Vám denně zprostředkovávají informace z naší pražírny.

VÁNOČNÍ SET

Základem každého Vánočního setu jsou tři kávy. První z nich je oblíbený Ruby blend. Je to směs výběrové arabiky z Brazílie a kvalitní vietnamské robusty, která kávě propůjčuje výraznou, intenzivní chuť a hořké aroma. Tato směs potěší všechny milovníky silných káv s vyšším obsahem kofeinu. Druhou kávou je Nicaragua, kterou si sami dovážíme z plantáže Selva Negra na severu této středoamerické země. Pražíme ji tak, aby vyniklo její plné, oříškově-čokoládové tělo a sladká dochuť. Třetí kávou je náš speciální Vánoční blend. Abychom potěšili jak ty z Vás, kdo holdujete hořkým a intenzivním kávám, tak ty z Vás, kdo dáváte přednost lehčím a ovocnějším chutím, připravili jsme dvě varianty této limitované směsi.

VÁNOČNÍ SET

DÁRKOVÉ VOUCHERY

Na výběr máte celkem tři typy Dárkových voucherů:

  • Dárkový voucher na 500, 1000, 2000 Kč. Darujte svému blízkému voucher na kávu nebo vybavení na její přípravu. Obdarovaný si sám vybere podle přání.
  • Voucher Zážitkové pražení. Oblíbená akce, kterou si užije každý milovník kávy. Během dvouhodinového programu účastnicí zjistí, jaké je to býti pražičem, ochutnají spousty kávy a vypraží si vlastní kávu.
  • Voucher Kurz domácí přípravy kávy. Každý účastník, který absolvuje tento kurz, perfektně zvládne připravovat kávu hned třemi rozdílnými metodami – frenchpress, aeropress a V60.
VOUCHERY

VÁNOČNÍ BLENDY

Pro tyto Vánoce jsme pro Vás upražili dva speciální blendy:

  • Vánoční balíček hořký, který se skládá ze tří káv: Peru, Nikaraguy a Kolumbie. Hořká směs potěší všechny milovníky kávy, kteří si pochutnávají na čokoládově-oříškových, hořkých tónech. Perfektně se hodí na espresso, moka konvičku i frenchpress.
  • Vánoční balíček ovocný, který se skládá ze tří káv: Burundi, Etiopie a Malawi. Blend nabízí sladké, ovocité chutě a skvěle se hodí na espresso i na filtrované přípravy kávy.
VÁNOČNÍ BLENDY