Naše hodnoty

Od prověřených farmářů nakupujeme zelená zrna výběrové kávy, která díky špičkové technologii pražicího stroje Giesen a našim unikátním recepturám pražení maximálně otevřou svůj chuťový potenciál. Kávu pražíme několikrát týdně vždy až na základě konkrétní objednávky.

Nabízíme bohaté kávové portfolio, které vyhoví širokému spektru chutí. Víme, že každý hledá v šálku kávy jiný zážitek. Ať už dáváte přednost zemitým a čokoládově hořkým chutím, nebo hledáte v kávě ovocnou aciditu a svěžest, u nás si přijdete na své. Uděláme pro to všechno.

Chceme vám dát jen to nejlepší a zároveň co nejvíc vrátit samotné kávě. Spolupracujeme s farmáři, dbáme na férové obchodování i ekologii, budujeme tým profesionálů, propojujeme zákazníky. Káva je zážitek, o který se chceme podělit. Protože nás baví dělat lidem radost.

První kroky za kávou směřovaly do Střední Ameriky


Náš příběh začal zde u šálku dobré kávy na plantáži v Nikaragui. V této krajině jsme našli spoustu přátel a zároveň první dodavatele kávy MOTMOT. Přiložili jsme ruku k dílu a díky tomu jsme se naučili, jak se káva zpracovává.

Vyzkoušejte naše dobrodružství


E-SHOP

Nikaragujská jedinečnost jménem MOTMOT


MOTMOT je nikaragujský národní ptáček charakteristický svým pestrým zbarvením, tyrkysovým obočím a unikátními ocasními křidélky. Jeho elegance nás ihned okouzlila, a proto se stal naším symbolem.

Když jde o kvalitu, neděláme kompromisy

Proto jsme si vybrali světovou špičku mezi pražičkami rodinné firmy Giesen, kterou jsme si osobně přivezli z holandského městečka Ulft.

V akci nás můžete vidět na videu: