Kávu pražíme a dodáváme vždy čerstvou. Ručně vybíráme pražená zrna a balíme je do speciálních balíčků, na které rádi umístíme i vaše logo.

Na naší kávě si pochutnají jak milovníci silného a hořkého espressa, tak filtraři, kteří dávají přednost lehké a ovocné kávě. Nabízíme několik druhů hořké, oříškově-čokoládové kávy různé intenzity, ovocné kávy z Afriky i takové, které jsou zpracovávány alternativními metodami. V nabídce najdete i kávu BIO a Kosher, stejně jako blendy na podporu neziskových organizací.

MÁM ZÁJEM

Kávu pražíme a dodáváme vždy čerstvou. Ručně vybíráme pražené zrna a balíme je do speciálních balíčků na které rádi umístíme i vaše logo.

Kávu u nás dělíme do tří edic. Edice COMFORT zastupuje kávy s chutí po hořké čokoládě a oříšcích. Edice MODERN je charakteristická světlejším pražením výběrové kávy z vyšší nadmořské výšky, proto jsou tyto kávy svěžejší a ovocitější. Poslední edicí je LIMITED, která představuje nevšední kávy lákající odlišným způsobem zpracování či jedinečnou chutí.

Od začátku našeho příběhu, tedy od roku 2017, jsme navázali spolupráci napříč celým spektrem HORECA. Kávu MOTMOT tak můžete ochutnat hned v několika desítkách restaurací, kaváren, barů, hotelů, ale i menších bister po celé České i Slovenské republice.

Díky naším náročným zákazníkům jsme se za tuto dobu naučili dodávat nejen výběrovou kávu, ale také kompletní vybavení (od kávovarů až po drobné baristické vybavení), školení a další. Na vybavení rovněž dokážeme zajistit výhodné financování.

REFERENCE

POTŘEBUJETE VYBAVENÍ?

Spolupracujeme s výrobci a dodavateli předních značek jako Ascaso, Bravilor Bonamat, Jura a další. Vybavení dodáváme na klíč. Vše za vás připravíme, zapojíme a proškolíme vás i váš tým. Díky těmto technologiím a našemu proškolení připravíte vynikající kávu pro své zákazníky.

Se španělskými výrobci Ascaso jsme navázali spolupráci v roce 2020. Jedná se o společnost založenou v roce 1962, která se zabývá výrobou profesionálních pákových kávovarů a mlýnků na kávu. 

Bravilor Bonamat je přední holandský výrobce překapávačů, espresso kávovarů a plně automatických kávovarů. Jedná se o rodinný podnik s více než 70 lety zkušeností. V posledních letech se společnost rozrostla z velkoobchodu se zařízením pro stravování a restaurace do současného stavu.

FAQ

Vnímáme, že potřeby zákazníka jsou vždy velmi konkrétní a individuální. Tak se stavíme i ke každé zakázce. Kávovary prodáváme, nebo Vám velmi rádi zajistíme výhodné financování. V ojedinělých případech nabízíme i formy splátek a pronájmů.

Standardně kávu pražíme až na základě vaší objednávky. Po Brně kávu rozvážíme osobně minimálně 2x týdně, případně využíváme prověřené dopravce jako PPL nebo DPD. Zpravidla tedy kávu doručujeme do 3 dnů od objednání.

Samozřejmě. Rádi vám namícháme směs kávy dle vašich chuťových preferencí. Takový blend je vždy unikátní, proto jej již nikomu dalšímu nenabízíme, v případě, že se nedomluvíme jinak :-).

Ano. Rádi Vám zřídíme firemní účet na e-shopu, kde si budete moct objednávat kávu, baristické vybavení, čistící prostředky i základní vybavení pro alternativní přípravu kávy. Pro kompletní nabídku navštivte náš e-shop zde.

V naší nabídce káv najdete minimálně 6 stálic, které jsou dostupné po celý rok. Zároveň pro vás pražíme minimálně 4 kávy, které se střídají každý měsíc.

Pro řešení na míru mne kontaktujte

Pavel Haninec
+420 739 737 668
pavelhaninec@motmot.cz

Nebo vyplňte formulář. Následující pracovní den se Vám ozveme 🙂 .