A je to tady, nejkrásnější období v roce. Vánoční čas a chvíle, kdy si zaslouženě odpočineme a nabereme nové síly do roku příštího. Budeme společně s těmi nejbližšími. S těmi, které milujeme nejvíce v kruhu rodinném. My v MOTMOTu se na Vánoce těšíme taky. Jsme totiž taky rodina, čtyři bratři, kteří rádi sdílí radost s Vámi. Proto jsme si pro vánoční chvíle s těmi nejbližšími a nejdůležitějšimi připravili něco speciálního!

Obdarujte svou rodinu, kamarády, přátele, kolegy v práci nebo si jen tak udělejte radost sami pro sebe našim MOTMOT vánočním balením skládající se ze tří druhů káv. Tento set jsme poskládali tak, aby si každý přišel na své. Skládá se z naší vyvážené klasiky – brazilské Mogiany, kávy Sierra Morena z Guatemaly, která má velmi zajímavé ovocné podtóny a nakonec velice zajímavou a intenzivní Costa Ricu z plantáže Las Lajas. Vánoční balíček tak potěší všechny milovníky kávy svým uceleným požitkem chutí.

V e-shopu si můžete vybrat ze dvou variant:

  1. 3x balení po 125 gramech
  2. 3x balení po 250 gramech

Další možností, jak potešit své blízké je i výběr kávy v našem e-shopu, který Vám zabalíme do vánočně zdobeného obalu. Stačí jen v e-shopu zakliknout u Vámi vybrané kávy možnost: „Přeji si kávu zabalit do vánočního balení“. O vše ostatní se už postaráme my.

Přejeme Vám klidné a kávou provoněné adventní dny! Vaši MOTMOŤáci Petr & Pavel & Peter & Pavel.